Hultafors Group Norge A/S

Hultafors Group i Norge markedsfører følgende varemerker; Snickers Workwear, Hultafors, Wibe Ladders, Solid Gear, Toe Guard, Hellberg og CLC.

Tlf: 23068880 | E-post: post@hultaforsgroup.no

MANAGING DIRECTOR NORWAY

Andreas Ytterdal Regional Director Nordic Solid Gear & Snickers Workwear E-post: ay@hultaforsgroup.no Mobil: 91 82 52 34

SALGSAVDELING WORKWEAR & SHOES

Anders Malmo Sales Manager Workwear & Shoes E-post: anders.malmo@hultaforsgroup.no Tlf: 45 23 69 94

Ann Marie Kjersem KAM / Product Specialist Workwear Account Manager Oslo og Østfold E-post: ak@hultaforsgroup.no Tlf: 99 08 57 55

Mette Aarvold Product Specialist ProtetcWork E-post: mette.aarvold@hultaforsgroup.no Mobil: 95 72 83 90

Arne Roger Grønsås Account Manager Innlandet og Viken E-post: arne.gronsas@hultaforsgroup.no Tlf: 47 45 62 42

Joachim Torbjørnsen Account Manager Møre og Romsdal og Vestland E-post: joachim.torbjornsen@hultaforsgroup.no Tlf: 47 45 57 10

Magne Brunstad Account Manager Agder og Rogaland / Product Specialist Hellberg Safety E-post: magne.brunstad@hultaforsgroup.no Tlf: 98 43 05 59

Ron Arild Karlsen Lofoten, Troms og Finnmark (alle varemerker) E-post: RonArild.Karlsen@hultaforsgroup.no Tlf: 95 20 36 60

Rune Aanerud Account Manager Oslo, Viken og Vestfold og Telemark. E-post: ra@hultaforsgroup.no Tlf: 90 17 29 48

Tom Eirik Helgesen Account Manager Nordland og Trøndelag E-post: tom.eirik.helgesen@hultaforsgroup.no Tlf: 46 83 77 22

Yvonne Olsen Merchandiser (alle varemerker) E-post: yvonne.olsen@hultaforsgroup.no Tlf: 92 64 70 40

KUNDESERVICE

Tlf.nr til kundeservice: 23 06 88 80

Sissel Hagen Kundeservice E-post: sh@hultaforsgroup.no Mobil: 98 21 62 89

Anne Svendsen Kundeservice E-post: anne.svendsen@hultaforsgroup.no

Eli Lundstein Kundeservice E-post: el@hultaforsgroup.no

Jarle A. Stokka Kundeservice E-post: jarle.andre.stokka@hultaforsgroup.no Mobil: 99 53 00 31

Mona Leitet Kundeservice E-post: mona.leitet@hultaforsgroup.no Mobil: 40 05 17 12

Marie Bakke Profilansvarlig/Kundeservice E-post: marie.bakke@hultaforsgroup.no Tlf: 90 80 26 83

MARKEDSAVDELING

Katrine Tretteng Salgs- og markedskoordinator Workwear & Shoes E-post: katrine.tretteng@hultaforsgroup.no Mobil: 97 74 40 31

Ida Østgård Salgs- og markedskoordinator Tools & Ladders / Masterdata E-post: ida.ostgard@hultaforsgroup.no Mobil: 90 59 23 50

ØKONOMI

Anne Marie Grønnestad Controller E-post: amg@hultaforsgroup.no Tlf: 92 62 08 21

SALGSAVDELING TOOLS & LADDERS

Meyla Sylvestog Enerly Sales Manager Tools & Ladders E-post: mse@hultaforsgroup.no Tlf: 41 52 02 71

Hanne Nordanger Key Account Manager E-post: hanne.nordanger@hultaforsgroup.no Tlf: 90 89 08 81

Aud Helene Hansen Account Manager Innlandet, Sunnmøre og Vestlandet E-post: ah@hultaforsgroup.no Tlf: 93 42 63 80

Harald-Arne Veisdal Key Account Manager Vestlandet og Rogaland E-post: haraldarne.veisdal@hultaforsgroup.no Tlf: 41 50 20 75

Johannes Wevling Account Manager Oslo, Vestfold og Telemark, Agder og Viken E-post: johannes.wevling@hultaforsgroup.no Tlf: 46 83 03 06

Lars Sunde Account Manager Nordland, Trøndelag og Møre E-post: lars.sunde@hultaforsgroup.no Tlf: 97 76 58 66

Ron Arild Karlsen Lofoten, Troms og Finnmark (alle varemerker) E-post: RonArild.Karlsen@hultaforsgroup.no Tlf: 95 20 36 60